18 Kasım 2019 Pazartesi
Anasayfa / Çorlu Ev Temizliği / Ev Temizliği

Ev Temizliği

Çorlu ev temizliği olarak; Profesyonel ekipmanların kullanıldığı kaliteli bir hizmet almak son derece kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, donanımlı bir temizlik şirketi ile çalışmaktır. Ev sahiplerinin üzerinden iş yükünü büyük ölçüde alan ev temizliği hizmetinde, alanında uzman personeller görev almaktadır. Peteklerin buhar makinesi ile iç ve dış temizliğinden, duvardaki lekelerin silinmesine kadar çeşitli işlemlerin tamamlanması sonucunda aranılan temiz ortama kısa süre içerisinde kavuşulabilir. Bunun için çorlu ev temizlik hizmetlerinden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Çorlu Ev Temizliğinde Profesyonel Hizmet

Çorlu ev temizliği firması olarak; Ev ve daire temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan güvenilirlik ve titizliğe büyük önem vermekteyiz. Çorlu’da ki temizlik şirketimiz firmamız yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Ev hanımlarının yaptığı temizlik işleri ne kadar güvenilir olsa da şirketimizin sahip olduğu teknolojik ekipmanlara sahip değillerdir. Toplumuzda özellikle ev temizliği ve ev hijyeni konusu daha da önem kazanmaktadır. Kesinlikle tecrübeli ve bu bilinçte kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde tersi sonuçlar doğurabilir. Villa temizliği gibi tüm mekanlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz. Villa temizliği şirketi olarak biz derinlemesine temizlik yapmakta olup; avizesinden, dolaplarına, balkonlarından wc tuvaletlerine, bodrumuna, havuzuna kadar tüm detaylara dikkat ediyoruz. Geçmişten gelen tecrübemiz ile birlikte villalarınız da bulunan maddi veya manevi değeri yüksek eşyalarınızın zarar görmemesi için elimizden gelen gayreti gösterip sizi memnun edip şirketimiz hakkında olumlu izlenimler edinebilmeniz için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Yeni yapılan villaların temizliğinde tüm camların içli dışlı silinmesi, inşaat kalıntılarının temizlenmesi, duvarların ve dolapların ayrıntılı olarak temizlenmesi gibi birçok ayrıntıya önem verilmektedir. Villa dolu veya boş her türlü temizlik hizmeti gerçekleştirilmektedir. Bu konuda profesyonel olan temizlik personelleri ile çalışmaktayız. Yapılan temizlik esnasında hiçbir şekilde eşyalarınızın zarar görmemesine özen gösterilmektedir. Çok büyük villalar için bir temizlik ekibi ayarlanır ve temizliğin bir gün içerisinde bitirilmesi için ekip çalışması yapılır.

Çorlu Profesyonel Ev Temizliği

Çorlu Ev Temizliğin’de tercih edilen personeller profesyonel, kaliteli, çalışkan tercih edilerek evinizin kısa sürede tertemiz olmasını amaçlar. Temizlik bir ekip işidir. Birbiriyle uyum içerisinde ve işinde profesyonel ekipler bir araya getirilerek garantili hizmet sunulması önemlidir. Ev Temizliği Çorlu Ev Temizliği tarafından evin durumuna göre yapılmaktadır. Camlar, pencere doğramaları, kapı, petek-prizlerin silinmesi, aydınlatma ve armatürler, banyo, tuvalet, fayans ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak temizliği, mutfak dolapları, davlumbaz, ‌ tüm mobilya, ve elektronik eşyaların temizliği.Balkon, ve kiler temizliği,ıslak ve kuru zeminlerin temizliği profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Çorlu’da Gündelik Ev Temizliği

Günümüzde çalışma şartlarının zor ve yoğun olması kendimize ayırmış olduğumuz zamanı kısıtlamaktadır. Bu yüzden evlerimizin temizlik işleri aksamaktadır. Firmamız burada devreye girmekte ve sizleri büyük bir dertten kurtarmaktadır. Kullanılır durumdaki evlerinizin temizliğini halılarınızın, koltuk ve yatakların yıkanması dahil veya hariç olarak yapmaktayız. Bahar temizliği, bayram temizlikleri, özel günler düğün nişan gibi durumlar öncesi veya sonrasında kapsamlı bir temizleme ihtiyacı hasıl olduğunda bu yıkamalı temizlik tercih edilebilmektedir. Senelik temizliklerde veya ihtiyaç durumuna göre talep edilebilmektedir. Çorlu ev temizleme eleman temini ve temizlik hizmeti için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Bu gibi durumlar haricinde sadece halı , koltuk yatak yıkamaları yapılmamakta evin komle temizliği yapılmaktadır. Evlerin temizliği esnasında ev sahiplerinin direktifleri hedeflenen ev temizlik işlemine tam ulaşılması açısından önem arzetmektedir. Her ev sahibinin farklı temizlik anlayışı farklı istekleri olmaktadır. Elemanlarımız standart ev temizliği hizmetini sunarken sizlerin direktifleri mutlu olacağınız bir hizmeti sizlere vermeleri açısından önemlidir. Telefonla randevu alırken evinizin durumu ile ilgili tam bilgi verirseniz bizlerde yeterli olacak eleman sayısını gerekli olacak ürünleri tam olarak gönderebiliriz.

Çorlu’da Ev Temizliği Yapan Firmalar & Şirketler

Çorlu’da ev temizliği yapan firmamız & şirketimizin verdiği hizmetler;

Oda ve Salon Temizliği

 • Camların peluş – çekçek yardımıyla iç-dış temizliği,
 • Lamba, priz, tablo, rafların temizliği, halıların süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi/silinmesi
 • Bütün kapıların silimi, boya vs. varsa buharla temizliği
 • Parkelerdeki tozların süpürgeyle çekilmesi + paspas yapılması
 • İnşaat / tadilat sonrası boş evlerde kuru köpük + ıslak vakum makinesiyle temizlik ve hijyen
 • Duvarların mikrofiber mopla tozunun alınması

Mutfak Temizliği

 • Islak zeminlerin (fayans, seramik, mermer vs.) yıkanıp ıslak vakumla çekilmesi siyaha dönüşmüş derzlerin kimyasalla parlatılması
 • Dolapların dışı, boşsa iç temizliği
 • Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkıldıktan sonra buharla temizlenmesi
 • Buzdolabı ve fırın içi boşsa temizliği

Lavabo, Banyo ve Tuvalet Temizliği

 • Banyo dolapları iç dış temizliği
 • Tuvalet, küvet, duşa kabin, batarya veya jakuzi yıkanması ve parlatılması
 • Banyo ve tuvaletlerin asidik ürünlerle bakterilerden arındırılması fayanslarda duvarların yıkanması ve bezle silimi yapılmaktadır.