18 Kasım 2019 Pazartesi
Anasayfa / Çorlu Koltuk Yıkama / Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama firmaları olarak verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz. Yaptığımız işlemler sonucunda evinizde gereken Hijyeni sağlayarak sizlere sağlıklı yaşam alanlarında oturma fırsatı sunuyoruz. Çorlu Temizliği olarak tüm resmi tatil günlerinde de hizmet vererek boş zamanlarınızı değerlendirmenizi sağlıyoruz. Daha fazla detay için lütfen arayın. Şirketimiz her türlü iklim şartlarında dahi hizmet sunabilmektedir. Havaların sıcak yada soğuk olması sizin için problem olmasın. Mevsimsel yıkama sistemlerimizle en soğuk havalarda dahi çok kısa sürelerde koltuklarınız hazır hale gelmektedir.

Çorlu Koltuk Yıkama

Çorlu koltuk yıkama firmamız tüm mahallelere servis veren ve sunduğu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren tek firmadır. Çorlu koltuk yıkama alanında senelerdir hizmet veren firma olmamız tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Yıkadığımız tüm koltuklarda temizlik garantimiz vardır. Koltuk yıkama fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru fiyatları verebilmemiz için önemlidir. Şüphesiz her koltuk takımı aynı değildir yedili takım, sekizli, dokuzlu, minderli, deri kollu vs. gibi bircok model koltuk olmasından kaynaklı koltuk yıkama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Müşteri temsilcilerimiz serviste sunan arkadaşlarımızdan olduğu için size en doğru fiyatı verir ve kesinlikle verilen ücret harici ekstra bir ücret alınmaz. Çorlu koltuk yıkama da yıkama temizlik sonrası kuruma süresi yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimiz tam olarak anlatacaktır. Çorlu koltuk yıkama da yıkatacağınız her koltuk yüzde yüz güvence altındadır. Koltuk yıkama fiyatları vede vermiş olduğu indirimler ile siz değerli müşterilerine mükemmel temizlik garantisini vermekteyiz. Kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın.

Çorlu’da Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama şüphesiz olarak ev ve iş yerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızda gerçekleşmektedir. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir. Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda yıkatmalıyız. Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş Koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin.