18 Kasım 2019 Pazartesi
Anasayfa / Çorlu Okul Temizliği / Okul Temizliği

Okul Temizliği

Çorlu Okul Temizliğinde Profesyonel Hizmet

Çorlu Okul Temizliği; Özel ve ayrıcalıklı bir temizlik gerektiren okul temizliği firmamız bünyesinde eğitimli ve deneyimli temizlik uzmanlarınca yıl boyu verilmektedir. İster tek seferlik isterseniz de periyodik olarak okul temizliği taleplerinizde bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Okulda ki her bir odanın, her bir eşyanın özen ile temizlenmesi ve yerleştirilmesi titizlik ile yapılmaktadır. Oyuncaklar özel malzemeler ile tek tek silinerek ya da yıkanmak sureti ile kusursuzca temizlenmektedir. Okul temizliği işlemi tümü özel eğitim almış deneyimli personelimiz tarafından TSE damgalı temizlik malzeme ve ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Alan ve oyuncaklar üzerilerinde kalıntı kalmayacak şekilde durulanıp çocukların kullanımına hazır hale gelmektedir. Aynı zamanda tüm derslik ve odalardaki sıra, sandalye, kapı, pencere, masa, tahta ve diğer eşyalar uygun malzemeler ile temizlenip eğitim için uygun koşullar yaratılmaktadır. Firmamızca kullanılmakta olan tüm temizlik malzemeleri alerjik yönden testlerden geçirilmiş olup tamamı sağlıklı ve çevre dostu ürünlerdendir. Başta okul temizliği olmak üzere siz de her nevi temizlik ihtiyacınızda firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Firmamız tek seferlik temizliğin yanında ihtiyaç doğrultusunda periyodik okul temizliği ile de yanınızdadır. Güçlü kadrosu, tamamı eğitimden geçmiş deneyimli ve güvenilir çalışanları ile firmamız sizin tüm temizlik ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Bizlere çağrı merkezi telefonlarınızdan gün boyu ulaşım sağlayabilirsiniz. Nitelikli personelimiz mobil ekipleri ile adresine gelip öncelikle ücretsiz keşif hizmetini yapıp fiyat teklifini sunmaktadırlar. Bu doğrultuda da mutabakat sağlandığı takdirde kısa sürede temizlik işleminiz tamamlanmaktadır. Firmamız okul temizlik işleminde de her bir ekipmanı özenle seçip etiketlemektedir. İşlem sonrası da alanı ilk günkü gibi derleyip toplayıp, ortamda tek bir malzeme atığı ya da temizlik malzemesi bırakmadan ayrılmaktadırlar. Size ekonomik bir temizlik hizmeti vaat etmekte olan temizlik şirketimiz ile hemen tanışmanızı öneriyoruz.

Çorlu Okul Temizliği

Okul ve dershane gibi ortamlar, çok fazla insanın kullandığı yerler olduğu için sık ve fazla kirlenmektedir. Burada bulunanlar genelde çocuk ve gençler olduğu için hemen hemen her noktada kirlenme söz konusu olabilmektedir. Dershane ve okul temizliği rutin olarak temizlik firmalarının profesyonel elemanları tarafından yapılmalıdır. Bu binalarda kullanılan temizlik maddeleri tamamen sağlığa uygun olmalıdır. Kullanılan zararlı kimyasallar genç ve çocuklara kalıcı hasarlar verebilmektedir. Bundan dolayı, temizlik personelinin çok dikkatli olması gerekmektedir. Temizlik personelinin eğitimli ve deneyimli olduğu firmalar genelde kurumsal yapılardır. Öğrencilerin eğitim yuvası olan Çorlu Okul Temizliği, ders bittiği andan itibaren tek tek masa ve sıraların silinip yerlerin paspaslanmasıyla devam eder. Okuldaki hademe ve temizlik görevlileri tarafından yapılan işlemler her gün uygulanır. Sınıflardaki çöp kovalarının boşaltılması, tuvaletlerdeki klozet ve muslukların itinalı dezenfekte işlemlerine Çorlu Okul ve Dershane Temizliği dikkat ederek, öğrencilerin salgın hastalık mikropları almaması için çalışır.

Çorlu’da Okul Temizliği Yapan Firmalar & Şirketler

Çorlu’da okul temizliği yapan firmamız & şirketimizin verdiği hizmetler;

Çorlu’da Okul Temizliği gibi yerlerin koşuşturmaları çok olur bu yüzden özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler ve yerin temiz olmaması,yeterli hijyenin sağlanamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması kolaylaşır. Okulların zemin ve genel temizlikleri periyodik olarak yapılmalıdır. Temizlik eğitimli takımlarımız,ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun karşılamak üzere hazırdır. Çorlu’da Okul Temizliği firmamızın kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş adını müşteri memnuniyetiyle kazandırmayı ve yarınların ışığı olan öğrencilerimizin daha hijyenik ortamlarda eğitim görme ve bulunmaları düşüncesiyle hareket etmektedir. Okul temizliği ile ilgili yapılacak hizmet uygulamaları aşağıda belirtilmiştir.

  • Camların iç ve dış temizliği
  • Sıraların kitaplık gözleri ve ayaklarının silinmesi
  • Wc’ lerin dezenfekte edilmesi -Kapıların temizlenmesi
  • Sınıfların koridor zeminlerinin makine ile yıkanıp temizlenmesi
  • Büroların masa ve üzerindeki eşyaların tozlarının alınması zeminlerin yıkanıp temizlenmesi