15 Ekim 2019 Salı
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Temizlik şirketimiz anlık ve sürekli hizmet ihtiyaçlarınıza uluslararası sistemlerle ve en ileri teknolojiyi kullanarak cevap verir. Personellerimizi müşteri memnuniyeti ve hizmet operasyonu konusunda devamlı eğiterek, oluşabilecek aksaklıklara iş başında nasıl cevap verebileceğini öğretiriz. Çorlu’da hizmet veren Çorlu Temizlik şirketi Ofis, Ev, İş yeri, Fabrika gibi alanlarda detaylı temizlik, ev temizliği, ve cam temizliği hizmetleri vermektedir. Çorlu’da temizlik şirketleri ile aramızdaki fark kullandığımız temizlik kimyasalları ve temizlik ekipmanları bilinçli bir şekilde kullanarak temizlik yaptığımız alanların aynı zamanda bakımını sağlıyoruz. Ölçülebilir yüksek profile sahip aynı hedefi paylaşan personel ile çalışırız. Ana ürünümüzün insan ve insanın yerine getirdiği hizmet olduğu bilinci ile görev yerinin ve müşterimizin genel yapısına uygunluk profilini yine müşterimizle beraber belirleriz. Müşteri odaklı hizmet politikalarını benimser ve uygularız.

Vizyonumuz

Çorlu Temizlik, hizmet kalitesini birinci planda tutmak kaydıyla, en gelişmiş teknolojiyi ve ekipmanlarını takip ederek sürekli yenilenme ve yapılaşma içinde olan kuruluşumuz attığı her adımda daima mükemmeli hedeflemiştir. Bu amaç doğrultusunda tüketicilerine en kaliteli, güvenilir ve standartlarda uygun hizmeti sunmaktır Hizmette kalite ve güvence %100 müşteri memnuniyeti anlayışını kendimize ilke edindik. Yapmış olduğumuz her proje ve hizmetimizde profesyonelliğimizi uygulama ile işlerimize yansıtmaktayız. Verilen her hizmet öncesi ve sonrasında doğabilecek aksaklıklara sahip çıkacak garantili müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Çorlu Temizlik bulunduğu sektörde Kaliteli iş, profesyonel güler yüzlü ekibiyle, güven ve saygınlık ilkelerine bağlı kalarak yeniliklere açık, dinamik ve lider bir şirket olmaktadır. Temizlik şirketleri olarak sektöre gereken önemin verilmesini de desteklemekteyiz. Çorlu genelinde tüm kamu kurum ve kuruluşlarının en doğru ve en az maliyetli olmak üzere, en kaliteli “temizlik” hizmetlerini verebilmektir. Temizlik hizmeti sektöründe ihtiyaç duyulandan fazlası değil, tam ihtiyaç duyulanı vermektedir. Her sektörde olduğu gibi ihtiyaçtan fazlası boşa giden insan gücü ve maddi kaynak demektir. Bu nedenle “Doğru hizmet, doğru malzeme” ilkesini misyon kurallarımızda ilk sırada yer almaktadır.

Kalite Politikamız

Vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda, müşterilerimize ve işimize saygılı davranarak güvenilir ve kaliteli hizmet vermek, insan sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanarak kaliteden ödün vermemektir Ürünlerinin kalitesini ve müşteri memnuniyetini işletme başarısının en temal unsuru olarak kabul eden şirketimiz, her zaman, müşterilerine taahhüt ettiği şartlarda ve özelliklerde hizmet etmeyi temel ilke kabul etmiştir. -Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak. -Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik ürün ve hizmetler sunmak -Öneri ve eleştirilere açık olmak. -Bütün çalışanlarımıza kalite bilincini yaymak. -Bütün enerjimizi, müşterilerimizi dinleyip onlara maksimum değer katmak için harcamak. -Ürün ve hizmetlerimizde standartlara uygunluğu gerçekleştirmek. -Sürprizlerden kaçınarak kalitede sürekliliği sağlamak. -Kalitede çıtayı sürekli yükseltmek. -Kadromuzu sürekli eğitip geliştirmek. -Sorunlara etkili ve hızlı çözüm üretmek.